Yükleniyor...

Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa HİZMETLERİMİZ Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım'da Firmanızı/İşinizi en iyi yansıtacak bir Djital Platformdur. bu dijital platform'da içeriğinizin ne kadar özgün olduğu ve son kullanıcıya ne şekilde hitap edeceğinize dair tüm detaylar düşünülerek Tasarlanmış/Tasarlanacak web sayfalarını size sunmaktayız.

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım Düşüncelerin Hayallerin Djital Ortama yansıtılan bir platformdur. Bu platform İşinizi ve Kendinizi en iyi yansıtarak son kullanıcıya ulaşmanın en iyi yoludur web tasarım ve bu uygulamalarda tasarımların yazılıma dönüşmesiyle ortaya çıkar

Web Düzeni: Grafik ve Text’i belirli düzende olması önemlidir.  Web sitelerinin en öncelikli hedefleri de son kullanıcıların ilk bakışta aradıkları bilgiyi hızlıca bulmalarını sağlamaktır. Bu düzen içersinde web sitesi tasarlanırsa istenilen hedef tam 12 den vurulmuş sayılır.

Websitesi Renkleri: Web sitesinde Renk seçimi ayrıca bir önem taşır müşterilerin isteklerine ve amaca daha kolay erişim sağlaması ve marka bilincini ortaya çıkartacak olan temel renkler akılda kalıcıdır. Web sitesindeki renk uyumu bir kişi veya firmanın kendini veya markasını veya sattığı bir ürünün akılda kalıcı olmasında büyük rol oynar.

Grafik Tasarım: Web tasarımı içinde grafikler’de bir okadar önem taşımaktadır. logo, fotoğraf, clipart veya simgeler şeklinde kullanılabilir.Kullanımı kolay ve göz yormamalıdır.ki web sitesinizin hızını büyük ölçekte etkilemektedir. Müşteriler hiçbir zaman web sitesinde acımasını uzunca bir süre beklemezler

Websitesi Yazı Fontları: Websitesinde Çok fazla Yazı tipi kullanmak görselliği iyileştirmekle birlikte zengin içerik olarak göstermektedir. Fakat bu forntların gogle fontlarını desteklemesi önemlidir. Eğer Google fontlar’da kullandığınız font yok ise o zaman karmaşık şekilde çıkacaktır. Bu da son kullanıcının sizin sitenizin güvenilir olmadığı yönünde kanaat getirmesine neden olabilir.