Yükleniyor...

E-Ticaret

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa HİZMETLERİMİZ E-Ticaret

E-Ticaret

E-Ticaret Nedir?

E-Ticaret: Dijital ortamda insanların internet üzerindeki sistemler üzerinde gerçek ve ya sanal ürünleri satın almasıdır. E-Ticaret Gerçeğin Sanallaştırılmış Versiyonudur.

E-Ticaret’de Neler Satılır?

E-Ticaret’de belirli bir kısıtlama nerdeyse yoktur. Neredeyse değimiz kısmı ise yasa dışı ürünler, bunun haricinde Tesktil Ürünleri,Ayakkabı,Çanta,Aksesuar,Elektronik Ürünler ve daha sayamadığımız bir çok ürün ve hizmet satışı mümkündür.

E-Ticaret Nasıl Kurulur?

E-ticaret Yapabilmeniz için Hosting,Domain,Web Script vb. ürün/hizmetlerin ne işe yaradığını bilmenizden geçer çünkü işe başlamadan önce bu hizmetler zorunludur. Siz işi bilsenizde bilmeseniz de bunlar gerekli hizmetlerdir. Adım Adım E-Ticaret Nasıl Kurulur 3 Maddede özetliyoruz.

  • Domain/Alan Adı

Web sitenizin Adınız satın almanız gerekmektedir. Bunun için hosting/Web Tasarım firmalarından sorgulayarak sizi en iyi yansıtacak alan adını alabilrisiniz.

  • Hosting/Web Alanı

Web sitenizin Barındırılacağı alan Hosting’dir bu olmaz ise olmazlardandır. Hosting web sitesnizdeki ürün ve hizmetlerinizi Kurumsal E-Posta Adreslerinizi barındırma yarar. Bunun için hosting/Web Tasarım firmalarından alabilrisiniz.

  • E-Ticaret Script/Web sitesi Teması

Web sitenizinNe şekilde görüneceği Tasarımı Kullanım Kolaylığı Yönetim paneli vb. içeriklerin yüklenebileceği bir arayüzdür. Müşterileriniz www.domainismi.com şeklinde arattığında veya işinizi en iyi yansıtan belirli anahtar kelimeleri arama motorlarında arattığı zaman müşterilerin karşısına çıkacak arayüzdür. Bunun için hosting/Web Tasarım firmalarından alabilrisiniz.

E-Ticaret kurup satış yapmak için eğer bu deneyime sahip değilseni bir uzman ile çalışmanızı öneriyoruz. E-Ticaret Paketlerini BURADAN Görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz Konu Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.